Jihočeský volejbalový svaz se dohodl na spolupráci s firmou DASSAR s.r.o. , zastupující v České republice společnost Mikasa. Japonská firma MIKASA je předním světovým výrobcem míčů na volejbal, se kterými se hrají nejlepší světové soutěže. Spolupráce bude probíhat v oblasti krajských turnajů minivolejbalu.

První spolupráce bude zahájena již 5. listopadu 2017 ve Sportovní hale v Č. Budějovicích, kde Jihočeský volejbalový svaz pořádá první krajský minivolejbalový turnaj, kde je očekávaná účast 80 týmů z celého kraje, což je více jak 250 dětí (první stupeň základních škol).

Vítám možnost spolupráce s Jihočeským krajským volejbalovým svazem, kterému poskytneme naše oblíbené míče pro nejmenší děti Mikasa SKV 5 pro krajské minivolejbalové turnaje, jenž bude kraj v letošní sezóně pořádat. Věřím, že tato spolupráce může v budoucnu přinést další společné projekty,” komentuje majitel firmy DASSAR s.r.o Kristián Artner. 

Míče Mikasa SKV 5 jsou mezi dětmi nejen v České republice velice oblíbené. Z tohoto důvodu jsem rád, že můžeme dětem na našich minivolejbalových turnajích nabídnout míče, s nimiž rádi hrají. Jsou lehké, měkké a příjemné na dotek. Získat tak významného generálního partnera pro naše turnaje je velká čest a uděláme vše, aby tato spolupráce pokračovala i v budoucnu,” dodává předseda Jihočeského volejbalového svazu Jiří Popelka.