V neděli odstartovala volejbalová sezona i té nejmladší věkové kategorii v Jihočeském kraji. Barevný minivolejbal si do sportovní haly Lokomotiva v Českých Budějovicích přišlo zahrát 350 dětí. 

Tímto počtem padl nový rekord nejen v počtu hráčů i v počtu rozdaných cen, které věnovala jihočeská firma MADETA a podle níž se bude jmenovat soutěž pro nejmenší volejbalisty jmenovat “Lipánek jihočeský minivolejbal.” 

Chtěl bych poděkovat všem organizátorům, hlavně Oldovi Záhořovi, oproti loňsku nám přibylo hodně nových týmů a řízení tak velkého turnaje je opravdu náročné. Odehrálo se přes 400 zápasů, nejnáročnější je správně nakombinovat systém turnaje, ale Olda Záhoř a jeho tým z Českého Krumlova si s tím poradil opět na jedničku. Všem, kteří nám pomáhali, bych chtěl poděkovat. Hrálo se na patnácti kurtech a už teď tušíme, že do budoucna jich bude potřeba ještě více“, říká předseda Jihočeského volejbalového svazu Jiří Popelka. 

FOTOGALERIE z turnaje Lipánek Jihočeský minivolejbal

Zveme všechny děti i rodiče na druhý turnaj minivolejbalu, který nás čeká v neděli 13. ledna 2019 opět v hale Lokomotiva České Budějovice.  

autor: Blanka Popelková