VK Karlovarsko informuje, že 19.12.2018 v 18:00 odehraje domácí zápasv KV Areně v Lize Mistrů proti Italské Civitanově. “Máme skromný dojem, že by to mohl být pro příznivce volejjbalu mužů celkem zajímavý zápas. Z pohledu soupisky soupeře, co jméno to pojem,” říká Jakub Novotný, prezident VK Karlovarsko.

Pro všechny volejbalové fanoušky mimo KV klub připravil možnost on-line nákupu lístků přes TICKET PORTÁL (viz link).

http://bit.ly/VstupenkyLigaMistru

Volejbalisté Karlovarska se při své premiéře v Lize mistrů utkají ve skupině s italskými favority Civitanovou a Modenou a sedminásobným mistrem Polska Kedzierzyn-Kožle. Rozhodl o tom páteční los v Budapešti.

“Lépe jsme to nalosované mít asi nemohli, na jednu stranu je to velice těžká skupina, na stranu druhou velice atraktivní,” komentoval předseda klubu Jakub Novotný.

Do hlavní fáze nejprestižnější klubové soutěže zasáhne dvacet mužstev, čeští šampioni se ocitli ve společnosti nasazených týmů z pouhých devíti zemí. Všichni jejich protivníci hrají v elitních ligových soutěžích. “Kedzierzyn-Kožle je jeden z nejlepších klubů v Polsku, Modena vytvářela historii italského volejbalu, Civitanova zase v Itálii dominuje posledních deset let,” upozornil Novotný, který nadcházející soupeře důvěrně zná, jako hráč strávil v Polsku a v Itálii dohromady sedm let.

V každém utkání Ligy mistrů budou volejbalisté Karlovarska čelit osobnostem ověnčeným medailemi z olympijských her nebo mistrovství světa či Evropy. “Přijedou nejlepší hráči planety, polští mistři světa, dále pak hráči jako Zaytsev, Simon, Juantorena,” vypočítal Novotný. “Myslím, že kdo chce vidět to nejlepší ze světového volejbalu, měl by k nám do haly přijít.”

Hráče extraligových mistrů páteční los také potěšil. “Já jsem moc spokojený, už teď se s Filipem (Rejlkem) těšíme na italskou kávu, a to hned dvakrát,” culil se kapitám Karlovarska Ondřej Hudeček. “V Lize mistrů samozřejmě není lehkého soupeře, budeme muset podat stoprocentní výkon, abychom mohli myslet na nějaký úspěch. Karlovarský fanoušek se má opravdu na co těšit, doufám, že jich do arény dorazí mraky. A my se zavřeme do haly a budeme trénovat čtyřiadvacet hodin denně, abychom jim pak stačili.”

zdroj: VK Karlovarsko