Atraktivita beach volejbalu v České republice je stále na vzestupu a jinak tomu není ani v Českých Budějovicích. O narůstající oblíbenost tohoto sportu u nás se mimo jiné velmi zasazuje beachvolejbalový klub Beach Service Club Z.S., který působí již na pěti různých místech – v Praze, Plzni, Benešově u Prahy, Pardubicích a nově právě v Českých Budějovicích na sídlišti Vltava v ulici Bezdrevské.

Klub byl dokonce dvakrát po sobě zvolen nejlepším beachvolejbalovým klubem roku a poslední tři roky ovládají hráči Beach Service mládežnické kategorie do 17 a do 18 let.

Klub Beach Service vznikl zejména s cílem umožnit nejen profesionálním, ale také amatérským hráčům a hráčkám všech věkových kategorií, věnovat se plážovému volejbalu za profesionálních podmínek a zároveň bez větších finančních nároků. Tyto ambice má i v Českých Budějovicích. Zdejší areál Beach Service aréna nabízí sedm kurtů. Je to jediný beachvolejbalový areál v Budějovicích, kde lze trénovat doslova za každého počasí po celý rok.

Klub nabízí široké portfolio služeb pro veřejnost – dlouhodobé i jednorázové pronájmy kurtů, sportovní kroužky pro děti, beachvolejbalové tréninky pro dospělé, kempy, příměstské tábory a také turnaje s doprovodným programem. Tréninky a kempy probíhají pod dohledem zkušených trenérů. Tréninky plážového volejbalu nejsou určené pouze pro dospělé, ale jsou vhodné i pro děti již od věku sedmi let. Navíc si první trénink můžete vyzkoušet zcela zdarma a bez závazků!

Členství v klubu zahrnuje pravidelné tréninky jednou až pětkrát týdně po celý kalendářní rok pod dohledem školeného týmu trenérů. Členové mají navíc možnost po trénincích zůstat a hrát na volných kurtech. Jako člen máte také levnější vstup na beachové akce a spoustu dalších benefitů. Pro více informací neváhejte navštívit internetové stránky Beach Service Club.