NÁVOD: Jak požádat o dotaci od MŠMT a získat velké peníze pro klub

Ministerstvo školství vyhlásilo dotační neinvestiční programy státní podpory sportu pro spolky na léta 2017 – 2019. Pro sportovní kluby mohou tyto dotační programy, zejména program VIII. přinést nemalé finanční prostředky. 

Základními podmínkami pro program VIII jsou tyto:
– klub musí mít registrováno minimálně 12 dětí do věku 18 let
– klub musí mít být spolkem s vlastními stanovami (aktualizovanými dle NOZ) a mít IČO

V loňském byla v programu VIII. rozdělena celková částka 300 milionů Kč, na dítě byla vyplácena částka 1 000Kč. Každý klub, který měl v loňském roce minimálně 20 dětí a splnil pravidla pro podání žádosti obdržel 20 000Kč. V programu VIII čeká na pro rok 2017 na rozdělení 1 miliarda Kč, což znamená částku kolem 2 500Kč na dítě. Klub tak při registrovaných 12 dětech a splnění všech podmínek obdrží minimálně 30 000Kč!

Vyzýváme všechny volejbalové kluby v Jihočeském kraji, aby využili této možnosti a podali žádost o dotaci v programu VIII.

Žádosti se budou podávat elektronicky pomocí nového portálu IS-SPORT. Pro zařazení do dotačního řízení odboru sportu MŠMT je žadatel povinen se nejprve zaregistrovat v elektronickém systému IS-SPORT na adrese http://is-sport.msmt.cz.

Žádosti o poskytnutí dotace v programu VIII. musí být uzavřeny v systému IS-SPORT, vytištěny a odeslány tak, aby nejpozději do 30. listopadu 2016 byly doručeny poštou na adresu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Karmelitská 529/5, Malá Strana, Praha 1, 11812.

Podrobnější informace k dotacím naleznete na stránkách MŠMT. Veškeré dokumenty k dotacím jsou zde v přiloženém zip souboru pod tímto textem.
{phocadownload view=file|id=37|target=s}

Zde je přesný návod v prezentaci MŠMT jakým způsobem se o dotaci žádá. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *