Dotační programy Jihočeského kraje pro rok 2017

Rada Jihočeského kraje schválila vyhlášení dotačních programů pro rok 2017. Pro oblast sportu jsou určeny programy Podpora sportu, Dotace na reprezentaci Jihočeského kraje v oblasti vědy, mládeže a sportu, příp. Jižní Čechy pohodové. 

V programu Podpora sportu mohou neziskové a příspěvkové organizace, obce, ostatní právní subjekty i fyzické osoby žádat o dotaci na rekonstrukce, opravy a vybavení sportovišť a jejich zázemí, veřejně přístupné sportovní aktivity s převahou zaměření na mládež, přebory Jihočeského kraje, aktivity handicapovaných sportovců, mezinárodní aktivity v oblasti sportu, sportovní aktivity dětí do 15 let.

Pravidla všech dotačních programů a formulář žádosti o dotaci je k dispozici od 2. 12. 2016 na webové stránce Jihočeského kraje www.kraj-jihocesky.cz, menu Dotace, Fondy EU, rubrika Programové dotace Jihočeského kraje, sekce Aktuální výzvy
 http://www.kraj-jihocesky.cz/1110/aktualni_vyzvy_dotace_jihoceskeho_kraje.htm

Elektronickou žádost o dotaci bude možné zasílat do informačního systému kraje v termínu 2. 1. – 13. 1. 2017 do 12:00 hodin. Termín 13. 1. 2017 do 12:00 hodin je zároveň termín pro doručení žádosti o dotaci v tištěné podobě na podatelnu Krajského úřadu Jihočeského kraje, U Zimního stadionu 1952/2, 376 76 České Budějovice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *