https://zaimberi.com/ http://z-zaim.ru/ https://credits-online.kz/
Menu

Minivolejbal s Mikasou

Jihočeský volejbalový svaz se dohodl na spolupráci s firmou DASSAR s.r.o. , zastupující v České republice společnost Mikasa. Japonská firma MIKASA je předním světovým výrobcem míčů na volejbal, se kterými se hrají nejlepší světové soutěže. Spolupráce bude probíhat v oblasti krajských turnajů minivolejbalu.mikasa minivolejbal kraj

První spolupráce bude zahájena již 5. listopadu 2017 ve Sportovní hale v Č. Budějovicích, kde Jihočeský volejbalový svaz pořádá první krajský minivolejbalový turnaj, kde je očekávaná účast 80 týmů z celého kraje, což je více jak 250 dětí (první stupeň základních škol).

"Vítám možnost spolupráce s Jihočeským krajským volejbalovým svazem, kterému poskytneme naše oblíbené míče pro nejmenší děti Mikasa SKV 5 pro krajské minivolejbalové turnaje, jenž bude kraj v letošní sezóně pořádat. Věřím, že tato spolupráce může v budoucnu přinést další společné projekty," komentuje majitel firmy DASSAR s.r.o Kristián Artner. 

"Míče Mikasa SKV 5 jsou mezi dětmi nejen v České republice velice oblíbené. Z tohoto důvodu jsem rád, že můžeme dětem na našich minivolejbalových turnajích nabídnout míče, s nimiž rádi hrají. Jsou lehké, měkké a příjemné na dotek. Získat tak významného generálního partnera pro naše turnaje je velká čest a uděláme vše, aby tato spolupráce pokračovala i v budoucnu," dodává předseda Jihočeského volejbalového svazu Jiří Popelka.

Partneři

partner0 jihocesky krajpartner0 cus

 

 partner1 gocreate partner1 madeta partner1 tejpycz partner1 ptservis

 partner1 mizunopartner1 ptu  partner1 mikasa partner1 lemansport

 

 partner1 hcmotor partner1 cbsport

 

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

medialni partner denik medialni partner volleycountry medialni partner jeckotv