https://zaimberi.com/ http://z-zaim.ru/ https://credits-online.kz/
Menu

Spolupráce kraje s firmou Lemansport

Jihočeský krajský volejbalový svaz se dohodl na spolupráci s firmou Lemansport. Lemansport je výhradním zastupitelem značky Errea v České republice, v portfoilu má i jiné značky a nabízí nejen volejbalové vybavení pro kluby a hráče. 
lemansport spoluprace kraj

"Velmi si vážíme spolupráce s JHC KVS, který je pro nás špičkou volejbalového ledovce v jižních Čechách, navazuje to na naší dlouholetou spolupráci s klubem Jihostroj České Budějovice. Jsme velmi rádi, že můžeme lidem v jihočeském kraji nabídnout vysoce profesionální sportovní vybavení a služby," popisuje začátek spolupráce Jakub Lébl.

"Errea i další značky nabízené firmou Lemansport jsou velice žádané mezi volejbalisty. Z tohoto důvodu jsem rád, že můžeme volejbalistům v našem kraji zprostředkovat možnost zakoupení špičkového volejbalového vybavení od firmy Lemansport," komentuje předseda jihočeského krajského volejbalového svazu Jiří Popelka.

 
 

Partneři

partner0 jihocesky krajpartner0 cus

 

 partner1 gocreate partner1 hcmotorpartner1 tejpycz partner1 ptservis partner1 cbsport partner1 ptu partner1 mikasa partner1 lemansport

 

 

 

 

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

 

medialni partner denik medialni partner volleycountry