Školení rozhodčích 2023 – pozvánka / hledání termínu

Školení rozhodčích II. a III. třídy v Českých Budějovicích (2023/0?)

Přiložený soubor bude obsahovat detailnější informace (včetně harmonogramu) ke školení rozhodčích II. a III. třídy, které se bude konat v Českých Budějovicích někdy v průběhu února/března. Původní termín terore, který byl 28. a 29. 1. 2023 jsme museli zrušit z důvodu průběžně klesajícího počtu účastníků :-(.

Vzhledem k tomu, že hledáme nový termín pro Školení rozhodčích II., III. a IV. třídy pořádaný KR JHC KVS, tak by potenciální uchazeče chtěl požádat o součinnost pro jeho stanovení. Termín by měl primárně vyhovovat Vám – tedy těm,  kteří si byli ochotni najít čas 28.–29. 1. 2023 –, ale měl by umožnit účast i dalším, kteří v tento termín nemohli. Prosím o Vaše vyjádření k termínům prostřednictvím aplikace Srazovník.cz: https://www.srazovnik.cz/78ad5f3c14-skoleni-rozhodcich-2023-ceske-budejovice.

Trochu vysvětlení k termínům. Tak, jako tak bude školení obsahovat „dva“ dny teorie a den praxe. Přičemž teorii bychom rádi zvládli ve dvou po sobě následujících dnech. Praxe pak přijde s krátkým odstupem. Vzhledem k tomu, že celou teorii, zejména pro účastníky školení II. třídy, nelze vměstnat do jediného dne, rádi bychom znali Vaše preference na doplnění sobotního termínu buďto pátečním začátkem, nebo nedělením uzavřením. Školení teorie bude probíhat celou sobotu a může mu předcházet buďto pátek řekněme se začátkem od 16.00 hod, nebo neděle v „dopoledních“ hodinách. Apriori jsme nevyřazovali žádný termín, ačkoli je zřejmé, že nás v následujících měsících čekají jarní prázdniny, mnoho volejbalových událostí, na kterých participujete a které také omezovaly dostupnost termínu 28.–29. 1. 2023. Termín bychom rádi zafixovali alespoň 14 dní před jeho uskutečněním.

V kalendáři srazovníku prosím vyplňte termíny, kdy pro Vás účast připadá v úvahu a my podle toho vybereme jednak termín pro teoretickou část a zároveň stanovíme termín pro vykonání praxe. Využívejte ve své odpovědi jak označení termínů, které preferujete (V), tak ty které nemůžete (X). Ostatní termíny (?) budeme  považovat sice za nepreferované, ale v principu pro i Vás možné. Vykonání praxe je vázáno na reálný turnaj, takže tam krom Vašeho času budou hrát roli také termíny konkrétních turnajů odpovídající náročnosti.

Pokud se hlásíte / vyplujete a ještě jste si s pořadateli školení nevyměnili kontakty, napište prosím na roman.biskup(at)email.cz, abychom se domluvili na způsobu komunikace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *